Sepetiniz Boş

Kurumsal

image


Kaliteden ödün vermeden çevreye ve insan sağlığına duyarlı üretim yaparak, tamamen doğal kökenli hammaddeler kullanıp, sentetik kozmetik ve temizlik ürünlerine alternatif olacak “gerçek doğal bakım ve temizlik ürünleri” üretebilmek amacıyla oluşturulan Doavia markamızla Doğanın içinde bol miktarda bulunan uyum ve denge unsurlarını kullanarak yaşamınızın doğal ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyoruz. Doğal ürünlerimizle günlük yaşantınızda yapacağınız sihirli dokunuşlar, daha doğal ve sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır.

Doavia üretiminde kullanılan hammaddeler insan, hayvan, bitki ve çevre sağlığına hasar vermeyen, tamamen bitkisel esaslı organik maddelerden oluşmaktadır. Toksik olmayan, doğada çözünen karbonat, limon, sirke ve benzeri maddeler, etkinliği yüksek olan korozif, ağartıcı, güçlü antibakteriyel sentetik ürünlerin işini yapabilir. 

Bileşiminde hayvan kökenli, hatta hayvan kullanımı yoluyla elde edilen malzemeleri içermeyen ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünleri gururla sunuyoruz.